Üyelik Girişi
Çemişgezek Sevdalıları

Foto Galeri

Çemişgezek Nerede

ÇMYO

Köy Gezileri

Gönül Dünyamız

Telefon Rehberi

 Çemişgezek Telefon Rehberi, Önemli Telefonlar

ÇEMİŞGEZEKİMİZ, TRT6 ‘YI SALLADI

8 Nisan 2012 Pazar günü  TRT 6’da  yayınlanan “ÇEPİK” programının konuğu bu hafta ilimiz Tunceli idi. Programa; valimiz Mustafa Taşkesen, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, Anadolu Alevi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şeyhun, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Hakan Ulaşoğlu, Dersimspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Coşkun ve  ilden katılanların yanında Çemişgezek sivil toplum kuruluşlarından da çok sayıda katılımcı vardı.Başta Çemişgezek Sanayi ve İşadamları Derneği (ÇEMSİAD) Yönetim kurulu başkanı Hıdır Özefe olmak üzere, ÇEMDER yönetim  kurulu başkanı Tekin Ergür, ÇEMSİAD yönetim kurulu üyeleri İsmail Ataş, İlhan Doğruer, ÇEMDER yönetim kurulu üyeleri Melih Sönmez, Nilgün Güler, Ferhat Polat, Sarıbalta Köyü Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu başkanı Halil Dursun, yönetim kurulu üyeleri Halil Erel, Ömer Baran  programa katılanlar arasında idi.

Yöresel yemek ve ürünleri tanıtıldığı programda, ilçemiz patentli ürünlerde tanıtılırken, sahne alan sanatçılar arasında yine Çemişgezeklilerimiz ağırlıkta idi.

Programda  ÇEMSİAD yönetim kurulu başkanı sayın Hıdır Özefe bir konuşma da yaparak ilçemizin  en iyi şekilde tanıtımına katkı yaptı.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      896 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret156535
Çemişgezek

Anket
Çemişgezek demokratikleşme paketini;
Feribot Saatleri

Konuk Yazar